Zapoj se do KPZ - exkurze na komunitní hospodářství

11.06.2016 09:00

Exkurze je čtvrtou z řady 4 akcí,  jejichž cílem je seznámit vás s konceptem soběstačných potravinových komunit a poskytnout vám praktické dovednosti, jak tyto skupiny zakládat a spravovat. Cílem akce je podívat se na praktické fungování jednoho komunitou podporovaného hospodářství a ukázat si principy probírané na předchozích třech seminářích v akci. V průběhu exkurze si samotné hospodářství zmapujeme a třeba i pomůžeme v jeho dalším rozvoji.Účast na exkurzi není podmíněna účastmi na seminářích předchozích.

Program:

  • 9:00-12:00 Seznámení, představení semináře / Exkurze na farmě a mapování KPZky – Prosíme účastníky, aby se seznámili s hospodářstvím nejprve v online světě, například na www.kom-pot.cz či na www.facebook.com/komunitnipotraviny.
  • 12.00-13.00 Oběd – pro všechny účastníky zdarma
  • 13.00-14.30 Vytváření mapy KPZ, společná reflexe fungování KPZ v praxi
  • 14.30- 16.45 Kulatý stůl – účastníci si vyzkouší diskuzi a vyjednávání ve větší skupině a závěrečné zhodnocení a rozloučení

Pozvánka ve formátu pdf ke stažení zde: KPZ v praxi seminar-pozvánka.

Vybavení: Oblečení do terénu, pevná obuv, za vlhkého a mokrého počasí pláštěnka a holínky, za teplého počasí pokrývka hlavy.

Doprava: MHD Praha + MHD Kladno. Z Metra Nádraží Veleslavín busem A22 nebo A23 do zastávky Kněževes, U nádraží. Po směru jízdy autobusu rovně přes koleje cca 200m, po levé straně za posledními domy. Mapa zde.

Zpět

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode